Toptan Sucuk Satışı

Toptan Sucuk Satışı

Afyon'un dillere destan olan sucuğunun tadını da lezzetini de bilmeyen yoktur. Meşhur Afyon sucuğu diye anılmakta olan sucuğumuz Afyon'un sınırları dışına taşarak bütün ülkede hatta pek çok yabancı ülkede de talep görmektedir. Kurumumuz oldukça uzun zamandır hijyenik şartlar içerisinde sucuk üretimi yapmaktadır. Tamamen Afyon sucuğu formatında imal ettiğimiz sucuklar özellikle restoranlar büfeler ve kafeteryalar tarafından yoğun bir ilgi ile karşılanmaktadır. Bu sebeple toptan sucuk satışları firmamızın bünyesinde yer almaktadır.

Pek çok işletme ve restoran özellikle sabah kahvaltısında sofrada Afyon sucuğu bulundurmak istemektedir. Kurumumuz tarafından üretilmekte olan Afyon sucuğu sarımsak kokusunu fazla barındırmadığından dolayı kahvaltı sofralarının vazgeçilmezi olmaktadır. Bu noktada dana sucuk satışları da yapmakta olan kurumumuz bünyesinde yer alan bütün sucuklarda sarımsak miktarını minimum seviyelerde tutarak lezzeti artırmaktayız. Böylece doğal Afyon sucuğunun %100 oranında lezzetini muhafaza etmiş olduğu sucuk türlerimizle firmalara destek sunmaktayız.

Sadece kahvaltı salonlarında değil aynı zamanda büfelerde de bizim üretmiş olduğumuz sucuklar oldukça talep görmektedir. Özellikle tost ve sandviç yapımında firmamız tarafından üretilmekte olan sucukların büyük bir beğeni kazandığını duymaktayız. Burun en önemli sebeplerinden birisi sucuğun muhteşem lezzetini ve kokusunu korumasıdır. Ayrıca ekonomik fiyat portföyü ile uygun fiyat sucuk satışları yapmakta olan kurumumuz bu yöntemle beraber ülkenin dört bir yanına kargo opsiyonuyla ürünleri gönderebilmektedir.

Afyon Leziz Sucuk

Afyon sucuğunun bu kadar talep görmesinin en önemli sebeplerinden birisi lezzetidir. Osmanlı zamanına kadar uzanmakta olan Afyon sucuğu tarihi incelendiğinde gerek baharat gerekse sarımsak noktasında büyük bir hassasiyet gösterilmektedir. Bunu iyi bilen teknik kadromuz tarafından üretilmekte olan sucuklarımız aynı zamanda farklı paketleme yöntemleri ile hediyelik sucuk satışları içerisinde yer almaktadır. Bu sebeple lezzetini korumakta olan sucuklarımız Afyon ziyaretini yapmış olan pek çok kişi tarafından satın alınarak sevdiklerine hediyelik formatında götürülebilmektedir.

Sucuğun istenen lezzette üretilebilmesi için öncelikli olarak etin tercih edilmesinde büyük bir hassasiyet gösterilmektedir. Firmamızın üretmiş olduğu bütün Afyon sucuklarında etler özenle Afyon'un doğal dokusunda beslenmiş olan danalardan elde edilmektedir. Bu şekilde üretmiş olduğumuz sucuklar için etin çok yağlı olmayan kısımlarını ayırmaktayız. Ayrıca sucuğun ağızda eriyen bir tada bürünebilmesi için mutlaka içerisine belirli miktarlarda iç yağı katılmalıdır. Afyon genelinde gömlek yağı diye anılmakta olan farklı bir tür İç yağ kullanılmaktadır. Böylece sucuk yumuşak bir dokuya bürünürken muhteşem bir lezzeti de bünyesinde taşımaktadır. Bu şekilde üretmiş olduğumuz uygun fiyat sucuk satışları oldukça ciddi rakamlara ulaşabilmektedir.

Afyon'un En İyi Sucuğu

Bütün gıda ürünlerinde kalite ve üretim şartları oldukça önemlidir. Bunu gayet iyi bilen firmamız sucuk üretiminde inanılmaz bir hassasiyet göstermektedir. Bu sebeple firmamız tarafından üretilmekte olan sucuklarda seçilecek olan baharatlarda da büyük bir önem ve dikkat ön plana çıkartılmaktadır. Baharat konusunda genellikle tatlı toz biber, acı toz biber, karabiber, pul biber ve yenibahar kullanılmaktadır. Ancak firmamız Afyon'un en iyi sucuğunu üretmekte oldukça iddialı olduğundan dolayı baharatların derlenip toparlanmasına ve zamanına da büyük dikkat gösterilmektedir.

Bu şekilde hassasiyet ile üretilmiş olan dana sucuk türleri farklı gramajlarla paketlenerek satışa sunulmaktadır. Firmamız tarafından yürütülmekte olan bu sucukların farklı gramajlarda hazırlanması hem bireysel müşteriler hem de kurumsal talepler için oldukça önemlidir. Restoranlar, kafeteryalar, büfeler, kahvaltı salonları genellikle büyük ebatlı ve gramajı yüksek olan ürünlerimizi tercih etmektedir. Ancak bireysel müşterilerimiz, Afyon’u ziyaret eden pek çok kişi, Afyon halkı genellikle gramajı daha düşük olan sucuklara yönelmektedir. Böylece kahvaltıda istenen kalitede ve tazelikte sucuk her zaman tüketilebilmektedir.

Bazı yerlerde et sucuğu diye anılmakta olan Afyon sucuğunun önemli özelliklerinden bir diğeri ise son derece yumuşak olmasıdır. Yukarıda da belirtildiği gibi gömlek yağı kullanıldığından dolayı çocuğun inanılmaz derecede yumuşatılması ve ağızda erimesi sağlanmaktadır. Pişerken kesinlikle dağılmayan sucuğun diri bir şekilde muhafaza edilebilmesi için ekstra kimyasallar kullanmaktayız. Pek çok yerde sucuk üretiminde devreye giren kimyasallar ve tatlandırıcılar kurumumuz tarafından tercih edilmemektedir. Tamamen kasap sucuğu formatında doğal bir şekilde sucuk üretimi yapmaktayız.

Afyon Vakumlu Sucuk Satışı

Firmamız tarafından doğal bir şekilde üretilmiş olan sucukların muhafaza edilmesi de oldukça önemlidir. Ekstra kimyasallar, tatlandırıcılar, kıvam arttırıcılar kullanılmadığından dolayı sadece et, sarımsak ve baharatlarla üretmiş olduğumuz sucukların raf ömrünün uzatılabilmesi için vakumlama çözümlerini önermekteyiz. Vakumlu sucuk satışları yapmakta olan kurumumuz vakumlama aşamasında da yine hijyen standartlarına azami derecede dikkat etmektedir. Vakumlamada kullanılacak olan plastik materyaller gıda kodeksine uygun bir şekilde tercih edilmektedir. Bu sayede muazzam bir şekilde vakumlanmış olan sucuklar aylarca dayanabilmektedir.

Ayrıca sucuğun başka yerlere nakliyesi ve götürülmesi sırasında da vakumlu olmayan sucuk taşıma araçları içerisinde mutlaka koku yapacaktır. Fakat firmamız tarafından vakumlanmış olan sucukların havayla teması kesileceğinden dolayı kesinlikle kokma gibi problemler ortaya çıkmamaktadır. Ayranoğlu sucuk bu noktada farkını bütün müşterilere ispatlamış olan bir marka değerdir. Çünkü üretmiş olduğumuz sucuklar bireysel ve kurumsal müşterilerimiz tarafından ülkenin dört bir tarafında tüketilmeye devam edilmektedir.

Firmamız tarafından vakumlu bir şekilde üretilen sucuklarda da farklı tarzları ön plana çıkartabilmekteyiz. Özellikle pikniklerin vazgeçilmezi olan mangalda pişecek olan sucuğun kokusuna da tadına da doyulmamaktadır. Bundan dolayı mangal sucuğu üretmekte olan firmamız bu noktada büyük bir hassasiyet göstermektedir. Standart sucuklara göre biraz daha yağlı şekilde hazırlanmış olan mangal sucuk mangala yerleştirildiğinde muhteşem tadıyla ve kokusuyla uzaktan geçenlerin bile ilgisini çekmektedir. Ayrıca mangal sucuğun daha pratik bir şekilde pişirilebilmesi için yumuşak kıvam artırılmaktadır. 

Tüm hususlara dikkat edilerek firmamız tarafından deneyimli ve oldukça hassas bir kadroyla sürekli olarak sucuk imalatı yapmaktayız. Firmamız tarafından üretilmekte olan sucuklar profesyonel ekipler tarafından da talep görmektedir. Ülkenin pek çok yerindeki restoranlarda, kafeteryalarda, kahvaltı salonlarında firmamızın patentini ve imzasını taşıyan Afyon sucuğu tüketilmektedir. Ayrıca pek çok evde sade, yumurtalı veya mangal formatında tüketilen sucuklar da yine Afyon sucuğu özelliğini taşımaktadır. Bu sebeple her yıl yükselen bir kapasiteyle Ayranoğlu sucuk imalatı ülke içinde ve ülke dışında kendisini hissettiren bir marka değer olarak ön plana çıkmaktadır. Firmamız tarafından üretilen sucukların tamamında kalite standartları maksimum seviyelerde tutulmasına rağmen oldukça uygun fiyatlar belirlenerek her bütçeye hitap edilmektedir.